This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Aktualizovali jsme naše zásady ochrany osobních údajů. Chcete-li si jej prohlédnout,klikněte sem.

Herbalife kosmetické produkty péče o pleť
Osobní péče

Trávíme tolik času přemýšlením o tom, čím naše tělo nakrmíme, že často přehlížíme a zapomínáme na péči o vnější schránku našeho těla. Takže, nezapomínejte ani na pleť, ani na vlasy. Potřebují stejnou péči, jako ostatní části vašeho těla. Řada Herbalife pro osobní péči nabízí jak přípravky pro čištění a hydrataci, určené pro každodenní použití, tak přípravky pro podporu tvorby kolagenu, abrazivní přípravky, šampóny pro podporu lesku vlasů a mnoho dalších, které vám pomohou dosáhnout skvělého vzhledu!


Herbalife SKIN
Herbalife SKIN

Odborníci na výživu Herbalife přicházejí s vědecky založenou výživou pro vaši pleť. Náš přípravek na péči o pleť, který obsahuje více než 15 vitamínů a bylin, dodá denně vaší pleti plno látek, které vedou k optimálním výsledkům.

Herbal Aloe
Herbal Aloe

Herbalife Herbal Aloe – Čistá, jemná a svěží pleť. Přípravky obohacené o Aloe Vera jsou dostatečně jemné a tudíž vhodné pro celou rodinu.

Používejte výrobky Herbalife v rámci nízkokalorické diety, jako součást zdravého aktivního životního stylu. Pokyny pro užívání naleznete na jednotlivých obalech a nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.cs-CZ | 21.10.2018 23:59:52 | NAMP2HLASPX03