This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Aktualizovali jsme naše zásady ochrany osobních údajů. Chcete-li si jej prohlédnout,klikněte sem.

Produkty Herbalife Česká republika - regulace váhy
Regulace váhy

Koktejly Formula 1 a tyčinky Express od Herbalife jsou plné prospěšných látek, které naše tělo potřebuje. Vybírat můžete z několika lahodných příchutí. Ať chcete zhubnout, přibýt na váze nebo si váhu udržet, koktejly a tyčinky jsou ideálním nutričním řešením.

Formula 2 Komplex vitamínů a minerálů pro muže a pro ženy a Formula 3 Proteinový doplněk v prášku vám mohou pomoci při dosahování vašich cílů v oblasti optimální kondice.


Formula 1
Herbalife Formula 1 koktejl

Herbalife Formula 1: výživné, optimální jídlo ve sklenici, přípravek vyvinutý na základě vědeckých poznatků. Herbalife Formula 1 poskytuje nezbytné živiny prostřednictvím kvalitních ingrediencí.

Formula 1 Express
Herbalife Formula 1 proteinové tyčinky express

Herbalife Formula 1 tyčinky Express: ideální pro konzumaci, kdykoliv jste na cestách nebo nemáte dostatek času na přípravu koktejlu.

Formula 2 pro muže
Formula 2

Formula 2 Komplex vitamínů a minerálů pro muže, Váš každodenní multivitamín pro optimální výživu, šitý na míru specifickým potřebám mužů.

Formula 2 pro ženy
1819_CZ_Formula2-WOMEN_Square_A_170x155px

Formula 2 Komplex vitamínů a minerálů pro ženy, Váš každodenní multivitamín pro optimální výživu, šitý na míru specifickým potřebám žen.

Formula 1 sáčky
Formula 1 Sachets

Formula 1 sáčky jsou praktickým a pohodlným způsobem, jak mít jistotu, že své zdravé a výživné jídlo nikdy nezmeškáte, dokonce i když jste na cestách.

Formula 3
Herbalife Formula 3 proteinový doplněk v prášku

Herbalife Formula 3: Proteinový doplněk v prášku. Snadný způsob, jak zvýšit každodenní příjem proteinu. Jednoduše přidejte do vašeho koktejlu Formula 1 nebo zamíchejte do jogurtu, polévky, či omáčky.

Proteinové tyčinky
Herbalife proteinové tyčinky

Proteinové tyčinky mají vysoký obsah proteinu a jsou skvělou volbou, toužíte-li po lahodné svačince během dne, či na cestách.

Rajčatová polévka
Herbalife rajčatová polévka

Gurmánská rajčatová polévka: vysoký obsah proteinu, výživné ingredience a lahodná chuť, a přitom pouze 104 kalorií v jedné porci. Skvěle chutná v horké i studené úpravě.

Koncentrát z Aloe
Herbalife bylinný koncentrát z Aloe

Bylinný koncentrát z Aloe vám pomůže udržet svěžest a hydrataci organismu a přitom vám nepřidá žádné kalorie. Na výběr máte ze dvou možností, s příchutí mango a bez příchuti.

Bylinný nápoj
Instantní bylinný nápoj

Instantní bylinný nápoj: nízký obsah kalorií, osvěžující chuť. Lahodný v horké i studené úpravě.

Cell Activator
Cell Activator

Cell Activator, speciální receptura s obsahem vitamínu B, manganu a mědi pro optimální energetický metabolismus.

Vláknina & bylinky
Vláknina & bylinky

Vláknina & bylinky vám mohou pomoci zvýšit každodenní příjem vlákniny.

Thermo Complete
Thermo Complete

Thermo Complete: doplněk s obsahem kofeinu, který dodá vašemu tělu přirozené povzbuzení.

Používejte výrobky Herbalife v rámci nízkokalorické diety, jako součást zdravého aktivního životního stylu. Pokyny pro užívání naleznete na jednotlivých obalech a nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.cs-CZ | 21.10.2018 13:53:26 | NAMP2HLASPX04